Çalışma Saatlerİ: 09:00 - 18:00
Lokasyonumuz: İstanbul
İletİşİm: +90 (212) 356 0420
Bizi Takip Edin:
Top
Barco Kontrol Üniteleri - VideoWall
7793
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-7793,cookies-not-set,mkd-core-1.0,highrise-ver-1.1.1,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Barco Kontrol Üniteleri

Transform ailesi video duvar denetleyicileri, kurumsal ortamdaki herhangi bir görüntü yapılandırmasında her türlü video ve veri kaynağını mükemmel şekilde görüntülemeye olanak tanır.

Detaylı Bilgi İçin

TransForm ECU-200

Bağımsız video wall kontrol cihazı, Ağa bağlı bir denetleyici ile kolayca genişletilebilme özelliği, 4K ekran çözünürlüğü sunar.

TransForm NSD

Barco TransForm NSD, hem ağ tabanlı hem tabanbantlı monitoring işlemiiçin son derece uygun bir video wall kontrolüdür. Kullanıcılara herhangi bir yerden kaynakları yakalama, ve 3D yüksek çözünürlük ile video wall üzerinde görüntüleme imakanı tanır.

Video Wall Çözümleri ile Müşterilerinizi Etkileyin.