Çalışma Saatlerİ: 09:00 - 18:00
Lokasyonumuz: İstanbul
İletİşİm: +90 (212) 356 0420
Bizi Takip Edin:
Top
Digital MenuBoard - VideoWall
7580
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-7580,cookies-not-set,mkd-core-1.0,highrise-ver-1.1.1,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Digital MenuBoard

MenuBoard sistemleri, restoranınızın menüsünde yer alan birbirinden güzel lezzetleri dijital ekranlarda sunmanızı sağlar.

Digital MenuBoard Nerelerde Kullanılır?

MenuBoard sistemleri ile müşterilerinize ürünlerinizi daha cezbedici gösterin satışınızı arttırın.
Müşterilerinize sunduğunuz ürünlerinizi dijital ekranlarda göstererek menünüzde bulunan lezzetleri daha etkili şekilde sunabilirsiniz.

 • Restoranınıza modern görüntü katar.
 • Menüde bulunan ürünlerin detaylı bilgisini sunar.
 • Menüye ürün eklemek ve çıkarmak kolaylaşır.
 • Merkezidir. Şubelerinizdeki menüleri tek seferde güncelleyebilirsiniz.

Digital MenuBoard Nedir?

MenuBoard sistemleri ile müşterilerinize ürünlerinizi daha cezbedici gösterin satışınızı arttırın.
Müşterilerinize sunduğunuz ürünlerinizi dijital ekranlarda göstererek menünüzde bulunan lezzetleri daha etkili şekilde sunabilirsiniz.

MenuBoard sistemleri, restoranınızın menüsünde yer alan birbirinden güzel lezzetleri dijital ekranlarda sunmanızı sağlar. Bu sistem sayesinde restoranınıza gelen müşterilerinize sabit menünüzde bulunan ürünlerinize ait isim ve içerikleri göstermek yerine Dijital ortamda hazırlanmış zengin içerikle ürünlerinize ait iştah açıcı resimler gösterebilir, yemeklerin yapılışını gösteren videolar izletebilir veya aklında olmayan bir yemeği daha ilgi çekici hale getirerek fikrinin değişmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Görünürlük

Dijital MenuBoardlar, yüksek çözünürlüklü içerikleri destekler. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için oluşturulan dijital içerikler sayesinde geleneksel tabela panoların sunduğu olanakların çok üzerinde bir avantaj sağlar.
Geleneksel tabelaların aksine, Dijital MenuBoardlar daha fazla menü görünürlüğünü sağlayarak daha yüksek gelir kazanmanıza yardımcı olur.

Dijital MenuBoard ekranlarının daha çok ilgi çeken yapısının en büyük sebebi bu ekranların görsel değiştirebilme ve video oynatabilme özellikleri sayesinde hedef kitlenizin ilgisini daha fazla çekebilmeleridir.
Sabit bir iletişim kanalının tersine ürünlerin değişim göstererek müşterilere sunulması onların işletmenizde daha fazla kalmasını sağlayarak satın alma kararlarında olumlu etki sağlayacaktır.

Uygun Ortam Sağlamak

Bir müşterinin işletmenizin önünden geçmesi veya işletmenize girmesi anlık bir karar şeklinde gelişebilir. Bu kararı vermesi için uygun bir ortam sağlamak ve müşterinizin karar verme aşamasını doğrudan etkilemek sizin elinizdedir.
Statik tabelaların geleneksel yapısı artık ilgi çekmekten çok uzakta olduğu bilinmektedir ve büyük işletmeler potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilmek adına Dijital MenuBoard ekranlarına geçmektedirler. Müşterilerininin beklentilerine doğru ve hızlı çözümler sunabilmek her işletmenin istediği bir durumdur. Bu uygun ortamı sağlayabilmek veya müşterilerinize sunabilmek için en doğru yol Dijital MenuBoard sistemlerini kullanmaktır.

MenuBoard içerikleri işletmenizin kurumsal yapısını bozmadan ürünlerinizin daha iyi bir sunumla müşterilerine ulaşmasını sağlar. Ürün içeriklerinin güncellenmesi sistemin doğası gereği geleneksel statik tabelalara göre oldukça kolay olup ekranların konumlandırılması mağazanızın yapısından etkinlenmeden basitçe uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir.

Saatlere Göre Ayrı İçerikleri Sunabilme

Dijital MenuBoard Sistemleri ile haftanın hangi gününde hangi içeriğin gösterilmesini kontrol altında tutabileceğiniz gibi günün ayrı saatlerinde farklı içeriklerin gösterilmesini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Sabah saatlerinde müşterilerinize kahvaltı içerikleri gösterirken, öğlen yemeğinde hazırladığınız ve daha çok satmak istediğiniz ürünlerinizi sunabilir, akşam saatlerinde ise fix menü gibi teklifler ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Hafta sonu bruch hizmeti sunan işletmeler haftaiçi normal kahvaltı menüsünü sunabildikleri gibi sistemde ayarlanan kurulum ile haftasonu müşterilerine bruch içeriğinin gösterilmesini sağlayabilirler.
Geleneksel yapıda bu işlemleri yapmak hem yorucu hem de vakit almasının yanında elinizde bulunan iş kaynağının ihtiyacınız dışında kullanmak anlamına gelmektedir. Bunun yanında sürekli menü değişimi yapmanız kullandığınız ürünlerin daha çabuk eskimesine ve sürekli size maliyet yaratmasına sebep olacaktır.

Bu sorunu kolayca ve otomatik olarak mevcut saate göre hangi içeriğin gösterilmesini istiyorsanız Dijital MenuBoard yazılımı ile belirleyebilir değişikliğin yapılıp yapılmadığı veya bir yanlışlık olup olmadığı endişesine kapılmadan basitçe çözebilirsiniz.
Aynı zamanda özel günlere uygun içerikleriniz için ek bir masraf oluşturmadan promosyonlar sunabilir milli duyguları yansıtan günlerde kutlama mesajlarınızın kolayca müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük Promosyonlar Sunarak Müşterileri İşletmenize Çekin

Gün içerisinde satışlarınızın daha yavaş gittiği saatler olabilir veya beklentinizden daha düşük müşteri talebi ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda Dijital MenuBoard üzerinden potansiyel müşterilerinizi özel promosyon ve teklifler ile işletmenize çekebilirsiniz. Spontone veya düzenli bir saat belirlenmesiyle oluşturduğunuz teklifleri müşterilerinize sunmanın ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız.

İşçi maliyetleri azaltmak

Dijital MenuBoardlar sipariş sürecinin hızlandırılması ve müşteri başına sipariş zamanını azaltarak çalışan giderleri azaltmaya yardımcı olur. MenuBoard üzerinden sunduğunuz içerikler sayesinde müşterileriniz daha kolay karar vermesini sağlarsınız. İçeriklerinizin kalitesi sipariş sürecinin hızlandırılmasına doğrudan bir etkiye sahip olacaktır. Sipariş sürecinde arka sırada bekleyen müşteriler Dijital MenuBoard üzerinden sunduğunuz ürünler içinden siparişin kararını verebilir sıra kendine geldiğinde hızlıca siparişi vererek süreci kısaltıp daha az çalışan ile efektif çalışma ortamına ulaşmanızı sağlayabilirler.

Geleneksel menülerden müşterilerin siparişlerini vermek için geçen süre daha fazla müşteriye hizmet vermek adına daha çok iş gücüne ihtiyaç duymanıza sebep olacak aynı anda alınan birden fazla sipariş sebebiyle müşterilerinize daha kısa sürede hizmet sunmanıza engel olacaktır. Bu durum müşteri memnuniyetini azaltacağı gibi gelen müşterilerin tercihlerini olumsuz etkileyecektir.

Ek Avantajlar

İşletmenizde müşterileriniz tarafından çok sevilen ve diğer ürünlere göre daha çok tercih edilen teklifler sunabilirsiniz. Özellikle içecek firmalarıyla yapacağınız anlaşmalar ile dijital ekranlarda bu firmaların ürünlerini öne çıkartabilir yapacağınız anlaşma ile avantajlı reklam gelirler sağlayabilirsiniz.

Dijital MenuBoard sistemleri uzun kullanım ömrü, işçi maliyetlerinizi azaltması, sipariş süresini kısaltması ve esnek kullanım avantajı sayesinde işletmenizin en büyük kazançlarından olacaktır. Markanızın potansiyel müşterilere daha kolay ulaşması için pazarlama çalışmalarınızı Dijital MenuBoardlar üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Dijital MenuBoard sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Video Wall Ürün Grupları

LED Video Wall
 • İç veya dış mekan fark etmeksizin yüksek görüntü kalitesi sağlar.
 • Dış hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Mağazanızın önünden geçen müşterileri etkiler.
 • Spor müsabakalarında yüksek görüntü kalitesinde yayın yapar.
MenuBoard
 • Restoranınıza modern görüntü katar.
 • Menüde bulunan ürünlerin detaylı bilgisini sunar.
 • Menüye ürün eklemek ve çıkarmak kolaylaşır.
 • Merkezidir. Şubelerinizdeki menüleri tek seferde güncelleyebilirsiniz.
Standart Video Wall
 • Bankalar için bilgi ekranları olarak kullanın.
 • Hastanelerde karışıklığın önüne geçin.
 • Havaalanlarında uçuş bilgilerini gösterin.
 • Mağazalarınızda ürünlerinizin tanıtımını yapın.
Art Wall
 • Daha gösterişli otel lobilerine kavuşun.
 • Kurumsal binalarda dikkatleri üstünüze çekin.
 • Banka şubelerinizi dikkat çeker hale getirin.
 • Teknolojiyi kullanan hastane lobilerine sahip olun.
SCADA
 • Anlık olarak veri takibi imkanı.
 • Özelleştirilebilme imkanı sağlar.
 • İşletmenizin kontrolü sizde olsun.
 • Her ölçekte işletme için uygundur.
DLP Cube
 • Feel the Power
 • Meet the Team
 • Wonderful Icon Fonts
 • Page Builder Included
 • Friends & Clients
Video Wall Çözümleri ile Müşterilerinizi Etkileyin.