Çalışma Saatlerİ: 09:00 - 18:00
Lokasyonumuz: İstanbul
İletİşİm: +90 (212) 356 0420
Bizi Takip Edin:
Top
RGBlink Kontrol Üniteleri - VideoWall
7802
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-7802,cookies-not-set,mkd-core-1.0,highrise-ver-1.1.1,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

RGBlink Kontrol Üniteleri

Çeşitli giriş, çıkış ve pencere oluşturma özelliklerini desteklemek üzere yapılandırılabilen RGBlink Kontrol Üniteleri HDCP uyumlu, ölçeklenebilir bir video wall işlemcidir. Çok yüksek kalitede görüntüler üretebilen yüksek performanslı video ölçekleme özelliklerine sahiptir.

Detaylı Bilgi İçin

VENUS X2

X2, dört adet giriş kartı SmartSlot’una sahiptir. Her bir slot dört adete kadar, seçilmiş sinyallerin girişlerini destekler. Bunun yanı sıra on altıya kadar bireysel giriş kaynaklarını destekler.

VENUS X3 ve VENUS X3 EXPRESS

Ölçeklenebilir ve genişletilebilir video wall işlemcisi olan Venus X3 ve Venus X3 Express, geniş bir yelpazede giriş ve çıkışlar için kullanıcı tarafından konfigüre edilebilir.

VENUS X7

Venus X7, 32 giriş-çıkış desteği ve 64 megapiksel büyüklüğünde çıkış kapasitesi sunar.

Video Wall Çözümleri ile Müşterilerinizi Etkileyin.